שירות עד הבית או המשרד

מחירון תיקון אופניים חשמליים

מחירון תיקונים: כמה זה באמת עולה

| נכתב ע"י אבירם חורפי
תוכן עניינים

אחד הדברים המעצבנים זה להגיע לתיקון אופניים חשמליים או קורקינט חשמלי והדברים לא ברורים עם מחירים עמומים. לפעמים באמת קשה להגיד מחיר לפני שעושים בדיקה מעמיקה. ברוב המקרים אבל טכנאי מקצועי ידע לתת לכם הערכה של כמה יעלה כל הסיפור. במאמר הבא נעשה לכם קצת סדר במחירים של שוק הכלים החשמליים בישראל.

כמה זה עולה?

אנחנו מאמינים בשקיפות, אז בשביל הסדר הטוב נגיד כבר בהתחלה שהמחירים אצלנו נמצאים ברף העליון של המחירים למקרה שאתם באיזור שירות שלנו. המחיר אצלנו מתומחר לא רק בגלל שירות מקצועי וחווית לקוח טובה, אלא גם בגלל ניידת שירות יחידה מסוגה שמגיעה עד אליכם לביקור ללא כל צורך מצדכם להגיע לחנות בשביל תיקון האופניים ו/או הקורקינט החשמלי. 

לענייננו, לתיקון כזה או אחר יכול להיות טווח מחירים תלוי בעבודה שצריך לעשות. לדוגמא בתיקון פנצ'ר, יש כלים שפירוק הגלגל הוא יותר או פחות מורכב, מה שכמובן משפיע על עלות התיקון. עוד דבר שיכול להשפיע על עלות התיקון הוא מיקום החנות והשירות שתקבלו. 

על אותה פחית שתיה תשלמו מחיר X בסופרמרקט שהפחית פושרת על המדף. במסעדה, שהמלצר יביא לכם את אותה הפחית בדיוק קרה לשולחן עם כוס מלאה בקרח ופלח לימון תשלמו הרבה יותר, פלוס טיפ. גם כאן, למיקום החנות ולשירות מקצועי יש ערך מוסף שיכול להתבטא במחיר. 

ברוב החנויות יקחו לכם איפשהו בטווח האמצע של המחירון. טיפ קטן: אם הטכנאי לא יודע להסביר לכם במילים פשוטות מה הבעיה ואתם נשארים מבולבלים – סיבה טובה להטיל ספק. 

רוצים להימנע תיקונים מיותרים?? תקפידו לעשות טיפולים סדירים כל 700 ק"מ.

מחירון תיקון אופניים חשמליים / קורקינט חשמלי

גלגלים

ברקסים

סוללות

שיתוף מהיר:

רק נוודא שאתם באיזורי השירות שלנו...

מפת איזור רעננה, רמת השרון, הרצליה, צפון תל אביב החדש

האם את/ה נמצא/ת בצפון תל-אביב, רמת השרון, רעננה או הרצליה?

מעולה! איך תרצו לדבר איתנו?

התקשרו או שלחו הודעה ואנחנו בדרך אליכם

058-444-6266

התקשר

אוף...

מצטערים, אך הניידת שלנו לא מגיע לאיזור שלך

יצירת קשר

לפרטים נוספים והתאמת חבילה לחברה שלכם