Logo

שירות עד הבית או המשרד

קורקינט שיאומי S1

קורקינט חשמלי שיאומי | דעה

| נכתב ע"י אבירם חורפי
תוכן עניינים

אין מצב שלא ראיתם אותו או לא שמתם לב אליו. גם מי שלא בעניין של קורקינטים חשמליים בטוח ראה אותו ושמע עליו. הוא הקורקינט החשמלי שהביא את הבשורה הנהדרת להמונים וקוראים לו קורקינט שיאומי. אז מה הסיפור שלו? במאמר הבא.

מאיפה הוא נחת עלינו

יש כאלו שמתים עליו יש כאלו ששונאים אותו, מה שבטוח אי אפשר להתעלם ממנו. עם קהילה עולמית מאוד תומכת, זה גם הקורקינט הנמכר ביותר עם שוק אפטר מרקט מטורף.

אז כדי להבין טוב יותר את הסיפור, בואו נחזור קצת אחורה בזמן… השיאומי יצא לשוק איפשהו בתחילת 2017. את הבום שלו הוא קיבל לקראת סוף אותה שנה כאשר חברת בירד המציאה את מודל הקורקינטים שיתופיים.

בסיבוב הראשון של בירד, קורקינט שיאומי נבחר כדגם שישמש אותם (שאגב אורך חיים ממוצע שלו אצל בירד היה 3 חודשים). זה הרגע שקורקינט שיאומי פרץ אלינו וגרר אחריו בום של כלל הקורקינטים החשמליים. היום כבר בבירד הבינו מכמובן שקורקינט שיאומי זה פחות קורקינט שמתאים לשימוש אינטנסיבי ועברו לפתח קורקינט שלהם.

בעקבות המודל של קורקינט שיתופי, כל הרחובות הוצפו אז בקורקינט שיאומי ע"י חברת בירד, הקורקינט קיבל חשיפה מטורפת והביקוש אליו גלש לשוק הפרטי. הוא התחיל להמכר כמו פיצוחים והיום אפילו בסופרמרקט או בחנויות של טלפונים מוכרים אותו.

שינה את כללי המשחק

ופתאום יכולתם לקנות קורקינט במחיר מאוד נמוך ביחס לקורקינטים אחרים בשוק. עד איזור 2017 מה היה לנו בשוק הקורקינטים החשמליים? אינוקים קוויק? איגל? אולי שאריות של קופר, טרקר ואקסטרים למי שזוכר. לא רק שלא היה לכם הרבה של אופציות של קורקינטים, הן גם היו מאוד יקרות והתחילו באיזור ה6,000 שקלים.

וכאן נכנס האימפקט הכי משמעותי של קורקינט שיאומי על התעשייה. מה שהשיאומי עשה לשוק הקורקינטים זה מה שהמודל T של פורד עשה לשוק המכוניות בתחילת המאה שעברה. עד שהשיאומי יצא לעולם, קורקינט היה סוג של מוצר מותרות. בתל אביב שבה דיי התחילה הסצנה של הקורקינט המודרני זה היה סוג של פלא שמסובב ראשים.

קורקינט שיאומי כמו המודל T לא הביא בשורה טכנולוגית פורצת דרך, אבל הוא איפשר לכל אחד לקנות קורקינט. קורקינט שבסה"כ עושה את העבודה מאוד טוב למה שהוא.

כל הקורקינטים מדבקה שממלאים היום את הארץ או כל מי ששמע על המותגים הבינלאומים כמו זירו, קאבו, בקיצור כל הדואלטרון וואנאבי, כמה זמן קימיים?  מי כאן בכלל שמע על דואלטרון או ריון לפני 2017? ואם הייתם מאלו שהיה לכם קורקינט חשמלי, כמה אנשים ידעו לטפל לכם בו? כמה ממכם ניסו לשים את היד בזמנו על משהו בסיסי כמו צמיג 10 אינץ שכיום נמכר בכל חנות. זה היה בעייתי, השוק עדיין לא היה שם. לכן ההשפעה של הממזר הקטן היא עצומה. על השוק ועל התודעה לקורקינט חשמלי.

קורקינט פורץ דרך

קורקינט שיאומי לא רק הנגיש לכל אחד את הקורקינט החשמלי, הקורקינט הזה למעשה פרץ את הדרך לשלל יצרנים אחרים את הדרך. חלקם מוצלחים יותר וחלקם מוצלחים פחות. הוא גרם להאיץ פיתוחים ולהוזלת מחירים. הוא גרם לכך שהיום אתם יכולים דיי בקלות להזמין טכנאי לתיקון קורקינט עד הבית. הוא גרם לאנשים לעלות על קורקינט בפעם הראשונה ולחשוב, היי אולי שיאומי זה קצת פחות אני אבל אני אוהב את זה ובא לי על קורקינט שהוא קצת יותר.

אז נכון, בדור הראשון שלו היה חצי קלאץ' אבל בשיאומי ידעו להגיב מהר, לחזק ולשפר את נקודות התרופה מדור לדור. אם זה בM365 ואם זה עם הS1 והפרו החדשים והמאוד מוצלחים. במחיר שהקורקינט הזה נמכר… באמת אפשר לצפות ליותר?!

הבעיה הכי גדולה של קורקינט שיאומי

אז איפה הבעיה בקורקינט שיאומי? האמת שבדור האחרון שאותו מוביל הS1 אין ממש בעיות. אולי צמיגים שהם קצת פחות, אבל בכמה מאות שקלים בודדים פותרים גם את זה, ועדיין זה דיל מהסרטים.

הבעיה לרוב היא בהבנה של האנשים שקורקינט שיאומי לא מיועד לעומסים ומרחקים ארוכים. הוא לא מיועד לרכיבה יום יומית של 20 ק"מ למרות שהוא בתכלס יכול. הוא לא מיועד להרכיב את חברה שלכם למרות שהוא איכשהו יסחוב.

כל הדברים האלו ועוד פשוט יגרמו לבלאי גדול ותקלות שיבאסו. קורקינט שיאומי הוא קורקינט לאסט מייל קלאסי. לעלות איתו לרכבת ולרכב את השלוש ק"מ למשרד. לרדת איתו מהדירה שלכם במרכז העיר ולרכב לעבודה / חברים. לזרוק בתא מטען של הרכב ולהכנס לתל אביב לפגישה.

הוא בטח לא מיועד שתתעללו בו ואחרי זה תתלוננו שהוא שיט.
אז תנו קצת כבוד לקורקינט שיאומי 🙂

בכל זאת הקורקינט מצפצף ואתם לא מבינים למה? כנסו למדריך איתור תקלות של קורקינט שיאומי

שיתוף מהיר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רק נוודא שאתם באיזורי השירות שלנו...

מפת איזור רעננה, רמת השרון, הרצליה, צפון תל אביב החדש

האם את/ה נמצא/ת בצפון תל-אביב, רמת השרון, רעננה או הרצליה?

מעולה! איך תרצו לדבר איתנו?

התקשרו או שלחו הודעה ואנחנו בדרך אליכם

058-444-6266

התקשר

אוף...

מצטערים, אך הניידת שלנו לא מגיע לאיזור שלך